Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 12 kg, Dubina: 64 cm, Inverter, En. klasa: A
Maloprodajna cijena: 778.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
623.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Opis proizvoda: | • Al Super Wash automatski usklađuje savršen ciklus pranja za vaš veš tako što meri i detektuje opterećenje. • Daljinska kontrola mašine uz pomoć ConnectLife aplikacije. • Automatski odabir precizne doze deterdženta ili omekšivača u skladu sa težinom odeće. • Odabirom vrste tkanine, boje, nivoa zaprljanosti i karakteristika materijala, mašina za pranje veša će oprati odeću savršenom kombinacijom prave temperature, vremena i vode. |
| Kapacitet: | 12 kg |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge: | 1400 obr/min |
| Inverter motor: | Da |
| Energetski razred: | A (1.3.2021.) |
| Smer otvaranja vrata: | Levo |
| Automatsko doziranje deterdženta: | Da |
| Odloženi start/kraj: | Da |
| Brzi program: | do 45 min |
| Funkcije i karakteristike: | • Wi-Fi upravljanje • Odložen kraj • ConnectLife • Podešavanje kraja pranja • Čuvanje ličnih podešavanja • Dodavanje odeće • Extra rinsing • Brzo pranje • Visok nivo vode • Podešavanje temperature • Mogućnost isključivanja centrifuge • Pretpranje • Potpuni Aqua STOP • Zaštita od poplave • Sigurnosno zaključavanje |
| Boja: | Bela |
| Programi: | Osnovni programi: Pamuk Šaren i osetljiv veš Vuna Sport Mix Farmerke Everyday wash Posebni programi: Antialergijski program Baby Care Automatski program Quick Wash Košulje Posteljina i ostali veliki predmeti Eco 40–60 Svila / Osjetljivo Dark Wash MyFavorite AI Super wash funkcija Speed 39' Dodatni programi pranja: Ceđenje Drum Clean Ispiranje/Ceđenje |
| Potrošnja vode: | 47 l |
| Potrošnja električne energije: | 43 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke: | 70 dB |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 59.5 x 84.5 x 64 cm |
| Masa (Neto): | 77 kg |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 65 x 89 x 71 kg Težina pakovanja: 80 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 20.36EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung DV90DG52A0TELE mašina za sušenje veša, 9kg, Space Max, Hygiene care, 60x85x60
Kapacitet: 8 kg, Broj obrtaja centrifuge: 1400 obr/min, Nivo buke: 72 dB
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 11 kg, Dubina: 60 cm, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 10 kg, Dubina: 59 cm, Inverter, En. klasa: A
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana