Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 832.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
666.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za pranje veša 9 kg 1400 rpm
| Tip kontrole: | Programator / elektronski |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 9 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Siva |
| Tip mašine za pranje veša: | Samostojeća |
| Bubanj: | Inox / nerđajući čelik |
| Vrata: | XL vrata |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Fioka za tečni deterdžent: | Da |
| Zaštita od prelivanje vode: | Da (WaterSafe / AquaSafe) |
| Kapacitet pranja veša: | 9 kg |
| Broj programa pranja veša: | 15 |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1400 rpm |
| Indikator toka programa: | Da |
| Automatska kontrola nivoa vode: | Da (OptiSense / senzorska kontrola) |
| Sistem automatske kontrole potrošnje vode: | Da |
| Kontrola neravnoteže bubnja: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk / Cottons | Za pamučne tkanine (posteljina, peškiri, pamuk i dr.) |
| 2. Eco 40-60°C | Ekološki program za pamučne tkanine, štedi vodu i energiju |
| 3. Sintetika / Synthetics | Za sintetičke i miješane tkanine, kraći ciklus |
| 4. Xpress / Super Short / Daily Xpress | Brzi program za manje količine veša (do 2 kg, 14 min) (ili pun kapacitet u 28 min) |
| 5. Delicates / Wool / HandWash | Za vunu ili osjetljive tkanine, nježan ciklus |
| 6. DarkWash / Jeans | Za tamne boje i džins, zaštita boje |
| 7. Mix / Downloadable | Miješani veš / programi za preuzimanje |
| 8. Centrifuga + Pumpa / Spin & Pump | Izbacivanje vode i centrifuga bez pranja |
| 9. Ispiranje / Rinse | Sam proces ispiranja (bez pranja) |
| 10. Drum Clean / Self Clean | Čišćenje bubnja |
| 11. Outdoor / Sports | Za sportsku / outdoor odjeću |
| 12. Hygiene+ / Hygiene | Antialergijsko pranje, visokog intenziteta |
| 13. Shirts / Košulje | Program za košulje (pamuk, miješano) |
| 14. SteamTherapy / Steam | Program sa parom koji smanjuje gužvanje |
| 15. CoolWash / ColdWash | Pranje na nižim temperaturama, efikasno bez visoke toplote |
| Selekcija brzine centrifuge: | Da, (bez centrifuge, 600, 800, 1200, 1400 rpm) |
| Selekcija temperature: | Da |
| Odloženi start: | Da |
| Pomoćna funkcija – 1: | Fast / Intensive (skraćuje trajanje programa) |
| Pomoćna funkcija – 2: | Steam / SteamCure / parna funkcija |
| Pomoćna funkcija – 3: | WaterMode / dodatno ispiranje / pretpranje |
| Energetska klasa: | A |
| Klasa centrifugiranja: | B |
| Potrošnja energije: | 24 kWh / 100 ciklusa |
| Bučnost prilikom pranja / centrifuge: | 75 dB (centrifuga) / niže pri pranju |
| Potrošnja vode: | 43 litara po ciklusu |
| Dimenzije (V׊×D): | 85 × 60 × 58 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
7kg, 1000 obrtaja, A+++, (ŠxDxV) 60 x 53 x 85, inverter BLCD motor pro drive, Broj programa: 15, Temperature pranja: 20/30/40/60/90°C
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 8 kg, Dubina: 47 cm, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1200 obr/min, Kapacitet: 7 kg, Dubina: 48 cm, Inverter, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1200 obr/min, Kapacitet: 8 kg, Dubina: 55 cm, Inverter, En. klasa: A
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana