Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 72 l
Maloprodajna cijena: 342.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 68.40EUR
273.60
EUR
342.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko Nezavisna ugradna rerna sa 6 funkcija pečenja.
| Tip kontrole: | Prekidači+Kontrola na dodir |
| Display: | Da |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Crna |
| Broj funkcija pečenja: | 6 |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Alarm: | Da |
| Statičko pečenje+ventilator: | Aktivan je gornji i donji grijač + ventilator, pomoću ventilatora vruć vazduh se ravnomjerno širi po cijeloj rerni. |
| Statičko pečenje: | Pečenje sa vrha i sa dna pećnice (pogodno za torte, peciva, kolače, musaku). Pogodno za pečenje sa jednim plehom. |
| Donje zagrijavanje: | Aktivan je donji grijač, pogodno za picu i da zapečete jelo odozdo. Ovu funkciju takođe možete koristiti za paročišćenje. |
| Niski grill + ventilator: | Vruć vazduh zagrijan tokom funkcije malog grila brzo se raspoređuje u rerni ventilatorom. Pogodan za grilovanje malih količina. |
| Full Grill (Veliki roštilj): | Pogodno za pečenje velikih komada mesa na roštilju. |
| Pojačivač: | Ova funkcija se koristi za brzo zagrijavanje rerne, nije pogodno za pečenje hrane. |
| Duboki pleh: | Da |
| Plitki pleh: | Da |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Da |
| Žičana pregrada: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da x 1 |
| Bočne metalne pregrade: | Da x 5 |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Oprema za ražanj: | Ne |
| Mjerica za vodu (kuvanje na pari): | Ne |
| Energetska klasa: | A |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Unutrašnja lampa: | 15/25 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 2.4 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 72 l, Širina: 59.4 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana