Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 72 l, Širina: 59.4 cm
Maloprodajna cijena: 442.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 88.40EUR
353.80
EUR
442.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko nezavisna višenamjenska ugradna rerna sa 12 funkcija pečenja.
| Tip kontrole: | Na dodir |
| Funkcija: | SteamAid |
| Display: | Da |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Crna |
| Broj funkcija pečenja: | 12 |
| Split & Cook- dvije rerne u jednoj: | Ne |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Vođice: | Da |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Sonda za meso: | Ne |
| Svijetlo: | Da |
| Održavanje toplote: | Koristi se za održavanje temperature hrane spremne za posluženje u dužem vremenskom periodu. Nemojte koristiti za kuvanje hrane. |
| Niski grill: | Mali grill na gornjem dijelu rerne radi. Pogodan je za grilovanje malih količina. |
| Full grill: | Veliki grill na gornjem dijelu rerne radi. Pogodan je za grilovanje velikih količina. |
| Progam pizza: | Donji grijač i ventilator u zadnjem zidu su uključeni u isto vrijeme. Pogodno za pečenje pizze. |
| Gornji i donji grijač: | Pečenje sa vrha i sa dna pećnice (pogodno za torte, peciva, kolače, musaku). Pogodno za pečenje sa jednim plehom. |
| Gornji i donji grijač+ventilator: | Uključeni su gornji griač, donji grijač i ventilator u zadnjem zidu. Vruć vazduh se ravnomjerno i brzo širi po čitavoj rerni pomoću ventilatora. Kuvajte samo sa jednim plehom. |
| Funkcija Pizza: | Donji grijač i grijanje ventilatorom rade. Pogodan je za spremanje pizze. |
| Duboki pleh: | Da |
| Plitki pleh: | Da |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Da |
| Žičana pregrada: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da |
| Bočne metalne pregrade: | Da x 5 |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Sonda za meso/CookSense®: | Ne |
| Mjerica za vodu (kuvanje na pari): | Ne |
| Energetska klasa: | A |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Unutrašnja lampa: | 15/25 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 3.3 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Volumen rerne: 60 L, Tip rerne: Ventilatorska, Broj programa: 5, Snaga: 2200 W, Temperaturni raspon: 40°C-240°C, Crno staklo, Mehanički tajmer; Energe...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana