Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 72 l, Širina: 59.4 cm
Maloprodajna cijena: 421.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
337.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko Nezavisna višenamjenska ugradna rerna sa 8 funkcija pečenja.
| Tip kontrole: | Touch (na dodir) + Mehanički programatori |
| Display: | Da |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Crna |
| Broj funkcija pečenja: | 8 |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Katalitički zid: | Da |
| Sijalica u rerni | |
| Statičko pečenje: | Pečenje sa vrha i sa dna pećnice (pogodno za torte, peciva, kolače, musaku). Pogodno za pečenje sa jednim plehom. |
| Aktivan ventilator: | Nije pogodno za kuvanje već za odmrzavanje bobičastog voća i povrća. |
| Grijanje s ventilatorom: | Vruć vazduh zagrijan toplim ventilatorom |
| Rad donjeg grijača: | Aktivan je donji grijač, pogodno za picu ili da zapečete jelo odozdo. Program predvidjen za jednostavno paročišćenje. |
| Multi “3D” cooking: | Aktivan je gornji i donji grijači+ventilator koji pospješuje ravnomjerno pečenje. |
| Full grill: | Aktivan unutrašnji i spoljašnji dio gornjeg grijača. Pogodno za grilovanje srednje veličine mesa. |
| Funkcija pizza: | Rad sa donjim grijačem i toplim ventilatorom. Pogodno je za pripremu pizze. |
| EKO grijanje s ventilatorom: | Da biste uštedjeli energiju, možete da koristite ovu funkciju umjesto da koristite "Grijanje s ventilatorom" u rasponu od 160-220°C. Vrirjem pečenja će se u tom slučaju produžiti. |
| Duboki pleh: | Da |
| Plitki pleh: | Da |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Da |
| Žičana pregrada: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da |
| Bočne metalne pregrade: | Da |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Oprema za ražanj: | Ne |
| Mjerica za vodu (kuvanje na pari): | Ne |
| Energetska klasa: | A+ |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Unutrašnja lampa: | 15/25 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 3.1 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.01EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana