Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 532.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
426.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko Home Whiz nezavisna multifunkcionalna višenamjenska ugradna rerna sa 13 funkcija pečenja.
| Tip kontrole: | Na dodir |
| Funkcija: | Home Whiz |
| Display: | Da |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Crna |
| Broj funkcija pečenja: | 13 |
| Split & Cook- dvije rerne u jednoj: | Ne |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da x 2 |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Vođice: | Da |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Sonda za meso: | Da |
| Steam funkcija: | Da |
| Rad sa ventilatorom: | Rerna se ne zagrijava. Uključen je ventilator. Pogodan za odmrzavanje bobičastog povrća-voća i hlađenje kuvane hrane. |
| Gornji i donji grijač: | Pečenje sa vrha i sa dna pećnice (pogodno za torte, peciva, kolače, musaku). Pogodno za pečenje sa jednim plehom. |
| Donji grijač: | Uključen e samo donji grijač. Pogodno za picu i da naknadno zapečete jelo odozdo. |
| Rornji i donji grijač+ventilator: | Uključeni su gornji griač, donji grijač i ventilator u zadnjem zidu. Vruć vazduh se ravnomjerno i brzo širi po čitavoj rerni pomoću ventilatora. Kuvajte samo sa jednim plehom. |
| Grijanje sa ventilatorom: | Aktivan je samo ventilator koji zagrijava rernu i priprema je za glavno pečenje. |
| EKO grijanje s ventilatorom: | Uključen je samo ventilator. Da uštedite energiju, možete koristiti ovu funkciju umjesto da kuvate pomoću zagrijavanja ventilatorom na temperaturi 160-220°C. Međutim, vrijeme kuvanja će se malo produžiti |
| Progam pizza: | Donji grijač i ventilator u zadnjem zidu su uključeni u isto vrijeme. Pogodno za pečenje pice. |
| Kuvanje sa više funkcija "3D": | Gornji grijač, donji grijač i ventilator u zadnjem zidu su uključeni u isto vrijeme. Kuvajte samo sa jednim plehom. |
| Niski grill: | Mali grill na gornjem dijelu rerne radi. Pogodan je za grilovanje malih količina. |
| Full grill: | Veliki grill na gornjem dijelu rerne radi. Pogodan je za grilovanje velikih količina. |
| Full gril+ventilator: | Ventilator u zadnjem zidu je uključen istovremeno sa unutrašnjim i spoljašnjim dijelom gornjeg grijača na gornjem dijelu rerne. Vruć vazduh se ravnomjerno i brzo širi po čitavoj rerni pomoću ventilatora. Pogodno za grilovanje srednje količine mesa. |
| Održavanje toplote: | Koristi se za održavanje temperature hrane spremne za posluženje u dužem vremenskom periodu. Nemojte koristiti za kuvanje hrane. |
| Funkcija za pripremu hleba: | Koristi se za pečenje hleba. Postavljena dolazna temperatura i vrijeme ne mogu se mijenjati. |
| °°°↓ Aktivacija dodatne funkcije: | Koristi se za aktiviranje funkcija pokretanja koje se ne pojavljuju na ekranu funkcija pri prvom pokretanju. |
| Duboki pleh: | Da |
| Plitki pleh: | Da |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Da |
| Žičana pregrada: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da |
| Bočne metalne pregrade: | Da x 5 |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Sonda za meso/CookSense®: | Da |
| Mjerica za vodu (kuvanje na pari): | Ne |
| Energetska klasa: | A+ |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Unutrašnja lampa: | 15/25 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 3.3 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana