Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,LGA1150,LGA1151,LGA1155,LGA1156,LGA1200,LGA1700,LGA1851 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Ventilatori - Broj ventilatora: 2 Dimenzije: 241mm x 122mm x 26.5mm Broj obrtaja: 690rpm - 2.500rpm ±15% Protok vazduha: 141.4cfm Vazdušni pritisak: 3.61mmH20 Ležište: Loop Dynamic Bearing Nivo buke: 36dB(A) Boja: ARGB Radijator - Materijal: Aluminijum Fizičke karakteristike - Dimenzije: 277mm x 119.2mm x 27mm Boja: Crna Ostalo - Ostalo: Dual Chamber,LCD ekran 2.1 inča,Low Profile Pump,SickleFlow Edge ARGB ventilatori Upotreba: Do 160.000 sati Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 214.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
171.46 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | LGA1200, AMD AM4, AMD AM5, LGA1700, LGA1851, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 241mm x 122mm x 26.5mm |
| Broj obrtaja | 690rpm - 2.500rpm ±15% |
| Protok vazduha | 141.4cfm |
| Vazdušni pritisak | 3.61mmH20 |
| Ležište | Loop Dynamic Bearing |
| Nivo buke | 36dB(A) |
| Boja | ARGB |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 277mm x 119.2mm x 27mm |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| Ostalo | LCD ekran 2.1 inča, Low Profile Pump, Dual Chamber, SickleFlow Edge ARGB ventilatori |
| Upotreba | Do 160.000 sati |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ARCTIC Alpine 17 CO Compact Intel CPU Cooler, 92 mm Fan 2502700 rpm, Socket 1851, 1700
Vazdušno hlađenje, Dimenzija: 120 x 120 x 25 mm, Intel: LGA 2066/ 2011/ 1851/ 1700/ 1200/ 1156/ 1155/ 1151/ 1150, AMD: AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1700,Intel 1851 Upotreba: Za centralne procesore (CP...
Fluctus 120 PWM ARGB ventilator (EY4A002)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana