Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,LGA1150,LGA1151,LGA1155,LGA1156,LGA1200,LGA1700,LGA1851 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Pumpa - Dimenzije: 92.5mm x 87mm x 38.5mm Nivo buke: 25dB Radijator - Dimenzije: 277mm x 119.2mm x 27mm Materijal: Aluminijum Ventilatori - Broj ventilatora: 2 Dimenzije: 241mm x 122mm x 26.5mm Broj obrtaja: 690rpm - 2.500rpm ±15% Protok vazduha: 141.4cfm Vazdušni pritisak: 3.61mmH20 Ležište: Loop Dynamic Bearing Nivo buke: 36dB(A) Boja: ARGB Fizičke karakteristike - Dimenzije: 277mm x 119.2mm x 27mm Boja: Crna Napomena: Dvokomorna pumpa,Pumpa niskog profila,SickleFlow Edge ARGB ventilatori,VRM ventilator Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 173.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
138.48 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | LGA1200, AMD AM4, AMD AM5, LGA1700, LGA1851, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 241mm x 122mm x 26.5mm |
| Broj obrtaja | 690rpm - 2.500rpm ±15% |
| Protok vazduha | 141.4cfm |
| Vazdušni pritisak | 3.61mmH20 |
| Ležište | Loop Dynamic Bearing |
| Nivo buke | 36dB(A) |
| Boja | ARGB |
| Pumpa | |
| Dimenzije | 92.5mm x 87mm x 38.5mm |
| Nivo buke | 25dB |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 277mm x 119.2mm x 27mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 277mm x 119.2mm x 27mm |
| Napomena | Dvokomorna pumpa, VRM ventilator, SickleFlow Edge ARGB ventilatori, Pumpa niskog profila |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.53EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Vazdušno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD 754,AMD 939,AMD 940,AMD AM2,AMD AM4,Intel 1150,Intel 1151,Intel 1156...
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna pasta Upotreba: Za centralne (CPU) i grafičke procesore (GPU) Fizičke karakteristike - Masa: 6g Boja: Siva Re...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana