Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vazdušno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1150,Intel 1151,Intel 1155,Intel 1156,Intel 1200,Intel 1700,Intel 1851 Broj toplotnih cevi: 2 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Ventilatori - Broj ventilatora: 1 Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Broj obrtaja: 0-1850 RPM ± 10% (zadnji),0-2050 RPM ± 10% Protok vazduha: 50.5cfm (zadnji),63.1cfm (120mm) Vazdušni pritisak: 1.77mmH2O (zadnji),2.69mmH2O (120mm) Ležište: Loop Dynamic Bearing Nivo buke: 20dBA (zadnji),22.6dBA Boja: Crna Radijator - Materijal: Aluminijum Fizičke karakteristike - Dimenzije: 161mm x 133mm x 114mm Boja: Crna Ostalo - Ostalo: 2x 3DHP dodatne cevi Upotreba: Do 200.000 sati Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 61.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
49.55 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1155, Intel 1156, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5, Intel 1851 |
| Broj toplotnih cevi | 2 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Broj obrtaja | 0-2050 RPM ± 10%, 0-1850 RPM ± 10% (zadnji) |
| Protok vazduha | 63.1cfm (120mm), 50.5cfm (zadnji) |
| Vazdušni pritisak | 2.69mmH2O (120mm), 1.77mmH2O (zadnji) |
| Ležište | Loop Dynamic Bearing |
| Nivo buke | 22.6dBA, 20dBA (zadnji) |
| Boja | Crna |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 161mm x 133mm x 114mm |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| Ostalo | 2x 3DHP dodatne cevi |
| Upotreba | Do 200.000 sati |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Broj obrtaja: 1.200rpm ± 10% Protok vazduha: 30.8cfm Nivo buke: 22.8dB Boja: Crna Reklamacioni perio...
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,LGA1150,LGA1151,LGA1155,LGA1156,LGA1200,LGA1700,LGA1851 Up...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana