Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Ruter Bežična mreža - Bežični protok: 2.880Mbps + 688Mbps Frekventni opseg: 2.4GHz - 5GHz Antene - Tip: Spoljne Broj: 4 Jačina: 5.2dBi na 2.4GHz,7.8dBi na 5GHz Domet: 240m Ostalo: Antene nisu odvojive Žična mreža - Forwarding: Da MAC adrese - Filtriranje: Da Ostalo: IP/MAC Binding Zaštita - WPA: Da,WPA3 WPA2: Da WPS: Da Ostalo: Rebind Protection Firewall - SPI: Da VPN Pass-through: Da Ostalo: Block PING,DoS protection Priključci / Slotovi - RJ-45: 4 (3xLAN, 1xWAN (Internet)) Ostali priključci / Slotovi: 1x Reset dugme Memorija - Interna: 128MB RAM memorija: 512MB Ostalo - Dodatne funkcije: LED indikatori Podržane tehnologije: Beamforming,MU-MIMO,OFDMA Ostalo: 2.0 GHz Quad-Core, ARM Cortex-A7 Fizičke karakteristike - Masa: 333.5g Boja: Bela Pakovanje: Naponski adapter,RJ-45 kabal Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 79.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
63.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ruter |
| Bežična mreža | |
| Bežični protok | 2.880Mbps + 688Mbps |
| Frekventni opseg | 2.4GHz - 5GHz |
| Antene | |
| Tip | Spoljne |
| Broj | 4 |
| Jačina | 7.8dBi na 5GHz, 5.2dBi na 2.4GHz |
| Domet | 240m |
| Ostalo | Antene nisu odvojive |
| Žična mreža | |
| Forwarding | Da |
| MAC adrese | |
| Filtriranje | Da |
| Ostalo | IP/MAC Binding |
| Zaštita | |
| WPA | Da, WPA3 |
| WPA2 | Da |
| WPS | Da |
| Ostalo | Rebind Protection |
| Firewall | |
| SPI | Da |
| VPN Pass-through | Da |
| Ostalo | DoS protection, Block PING |
| Priključci / Slotovi | |
| RJ-45 | 4 (3xLAN, 1xWAN (Internet)) |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x Reset dugme |
| Memorija | |
| Interna | 128MB |
| RAM memorija | 512MB |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | LED indikatori |
| Podržane tehnologije | MU-MIMO, Beamforming, OFDMA |
| Ostalo | 2.0 GHz Quad-Core, ARM Cortex-A7 |
| Fizičke karakteristike | |
| Masa | 333.5g |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | Naponski adapter, RJ-45 kabal |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Deco X50 Mesh WiFi 6 sistem AX3000Mb/s (3 rutera X50 u pakovanju) Dual-Band 2.4 & 5GHz, 3 x Gigabit LAN, 1 GHz Dual-Core CPU, IPv6, do 150 ist
MB110-4G LTE bežični ruter sa modemom 150Mb/s down & 50Mb/s upload, 1 x WAN + 1 x LAN, 2.4GHz WiFi 802.11b/g/n, do 32 klijenta, nano SIM slot, 2 x SMA...
MR60X AX1500Mb/s dual band WiFi 6 ruter 2.4 & 5GHz – Gigabit 3 LAN + 1 WAN, Router / AP mode, WPA3, VPN, WPS dugme, roditeljska kontrola, 4 MU-MIMO an...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana