Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip - Tip: Smart Interactive Whiteboard Ekran - Veličina ekrana: 86 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Touchscreen: IR Multi-touch do 40 tačaka dodira Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.200:1 Osvetljenje: 400 nita Odziv: 8ms Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Vertikalno osvežavanje: 60Hz Softver - Operativni sistem: Android 11 Procesor / Čipset - Procesor: ARM Cortex A55 Radni takt procesora: 1.9GHz Grafički procesor: ARM Mali G52 MP2 Memorija - RAM memorija: 8GB Unutrašnja memorija: 64GB Mreža - Wi-Fi: Da Bluetooth: 5.2 Žična mreža (LAN): Da Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI Out,2x HDMI-In Port VGA D-sub: 1 USB priključci: 1x Micro USB,2x USB tip C,4x USB 3.0 (Tip A),4x USB 3.0 (Tip B) Audio izlaz: 1x S/PDIF,2x 3.5mm Audio ulaz: 2x 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232,2x RJ-45 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 15W Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 800mm x 400mm Masa: 68kg Boja: Crno-siva Pakovanje: 2x Stylus (olovka),Daljinski upravljač,HDMI kabl,Naponski kabl,Uputstvo za rad,Zidni nosač Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 2116.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1693.03 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip | |
|---|---|
| Tip | Smart Interactive Whiteboard |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 86 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Touchscreen | IR Multi-touch do 40 tačaka dodira |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 8ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Softver | |
| Operativni sistem | Android 11 |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | ARM Cortex A55 |
| Radni takt procesora | 1.9GHz |
| Grafički procesor | ARM Mali G52 MP2 |
| Memorija | |
| RAM memorija | 8GB |
| Unutrašnja memorija | 64GB |
| Mreža | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | Da |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI Out, 2x HDMI-In Port |
| VGA D-sub | 1 |
| USB priključci | 4x USB 3.0 (Tip A), 1x Micro USB, 2x USB tip C, 4x USB 3.0 (Tip B) |
| Audio izlaz | 1x S/PDIF, 2x 3.5mm |
| Audio ulaz | 2x 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x RS-232, 2x RJ-45 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 15W |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 800mm x 400mm |
| Masa | 68kg |
| Boja | Crno-siva |
| Pakovanje | Naponski kabl, Daljinski upravljač, HDMI kabl, Zidni nosač, 2x Stylus (olovka), Uputstvo za rad |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 55.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip: Digital Signage Display, Veličina ekrana: 86", Rezolucija: 3.840 x 2.160, Tip ekrana: IPS LED, Pozadinsko osvjetljenje: ELED, Aktivna površina: 1...
Tip - Tip: Video wall Ekran - Režim rada: 24/7 Veličina ekrana: 55 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: ADS LED Tip panela: ADS Pozadinsko osve...
HISENSE 43 inča 43DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 24/7 Operation
Tip - Tip: Smart Interactive Whiteboard Ekran - Veličina ekrana: 65 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvet...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana