Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/3 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: 92°×76°×40° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.003Lux/F2.0 (crno-belo),0.03Lux/F2.0 (u boji) Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F2.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 2.560 x 1.440 Frame rate: 20fps Podržani video formati: H.264,H.264+,H.264B,H.264H,H.265,H.265+ Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,DHCP,DNS,HTTP,IPv4,Multicast,NTP,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,TCP,UDP Bežična mreža - Standard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,BLC,Detekcija pokreta,DWDR,Video tampering Memorija - RAM: 64MB Interna: 16MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Zaštita - Ostalo: Account lockout,Configuration encryption,Digest,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,Security logs,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 110.7mm x 88.7mm Masa: 0.41kg Boja: Bela Napomena: IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam),IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Dome Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 179.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
143.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 92°×76°×40° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.003Lux/F2.0 (crno-belo), 0.03Lux/F2.0 (u boji) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.560 x 1.440 |
| Frame rate | 20fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.264B, H.264H, H.265, H.265+ |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, HTTP, NTP, DNS, DHCP, Multicast, RTMP |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Video tampering, DWDR, BLC, Detekcija pokreta, 3D NR |
| Memorija | |
| RAM | 64MB |
| Interna | 16MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 110.7mm x 88.7mm |
| Masa | 0.41kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam), IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Dome |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Noćni režim bez infracrvenih zraka od 1080p Dvosmjerni glasovni pozivi Detekcija pokreta Vodootporna kamera IP65
TP-LINK TAPO C720 Smart Floodlight 2K QHD Camera 2800-Lumen Ultra-Bright, IP65, Customizable Alarm
IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
Xiaomi Outdoor Camera CW700S nudi 4 MP kamere s ultra-HD rezolucijom 2,5K i 9x hibridnim zumom, pružajući iznimnu jasnoću čak i pri snimanju u...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana