Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8 mm: H: 111°; V: 58.5°; D: 136.3° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.00001 lux@F1.0 (crno-bela),0.0001 lux@F1.0 (U boji),4 Multi-core light,Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 50m,Warm Light osvetljenje 50m Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),4M (2.560 × 1.440),5M (2880 × 1620),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 1~25fps (5M) Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio - Mikrofon: Dualni mikrofon,Ugrađen Dodatne funkcije - Snimanje: 130 dB WDR,3D NR,AI ISP,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Mirror,Smart Dual Light,Smart Illumination,Smart light+,True WDR Fizičke karakteristike - Dimenzije: 186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm Masa: 0.35kg Boja: Belo-crna Napomena: 12 VDC,IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 141.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
113.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8 mm: H: 111°; V: 58.5°; D: 136.3° |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 50m, 0.0001 lux@F1.0 (U boji), Warm Light osvetljenje 50m, 0.00001 lux@F1.0 (crno-bela), 4 Multi-core light |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H), 5M (2880 × 1620), 4M (2.560 × 1.440) |
| Frame rate | 1~25fps (5M) |
| Podržani video formati | CVBS, CVI, AHD, TVI |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen, Dualni mikrofon |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, BLC, HLC, 3D NR, Mirror, Detekcija pokreta, Smart Illumination, True WDR, Smart Dual Light, Smart light+, AI ISP, 130 dB WDR |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm |
| Masa | 0.35kg |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C, 12 VDC |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DAHUA HAC-HDW1500T-Z-A-2712-S2 IR HDCVI 5 megapiksela eyeball kamera
HAC-HDW1231T-Z-A-2712 2MP Starlight HDCVI IR Eyeball Camera
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 6 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt:...
IPC-PFW3849S-A180-E2-ASPV-0280B 2x4MP TiOC Duo Splicing Fixed-focal Bullet WizSense Network kamera P
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>Žičana + Wi-Fi dvostruka mreža</li><li>Zvučni i vi...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana