Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 101° horizontalni,52.5° vertikalni Osvetljenje: 0 Lux sa IR LED,0.0005 Lux/F1.6,0.005Lux/F1.5 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8-12mm Fokusni koeficijent: F1.5 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.265,MJPEG Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,DHCP,DNS,FTP,HTTP,IPv4,IPv6,Multicast,NTP,RTP,RTSP,SMTP,TCP,UDP Dodatne funkcije - Snimanje: Detekcija lica Memorija - RAM: 128MB Interna: 16MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 108.3mm x 122mm Masa: 0.68kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 253.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
203.11 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 101° horizontalni, 52.5° vertikalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR LED, 0.005Lux/F1.5, 0.0005 Lux/F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8-12mm |
| Fokusni koeficijent | F1.5 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.265, MJPEG |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DHCP, Multicast |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Detekcija lica |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 16MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 108.3mm x 122mm |
| Masa | 0.68kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.64EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HFW2249T-ZAS-IL 2MP Smart Bullet WizSense Network kamera
IPC-HFW2449T-AS-IL-0360B 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana