Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 114° dijagonalni,52° vertikalni,97° horizontalni,Pan: 0° - 345°,Tilt: 0°–90° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0005 Lux/F1.0 kolor,Infra-crveno (IR) osvetljenje 30m,Warm Light osvetljenje 30m Sočivo - Fokusna daljina: 4.0mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1080p,4M (2.560 × 1.440),720p Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.264M,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: RJ-45 (10/100Mbps Base-T) Bežična mreža - Standard: 4G mobilna mreža (SIM),LTE Snaga emitovanja: 23 dBm ± 2 dB Dodatne funkcije - Snimanje: Abnormal sound alarm,AI detekcija ljudi,AI detekcija vozila,Dan/noć (ICR)/Color/B/W,Detekcija pokreta,DWDR,Image Rotation,Two-way Talk,Zvučni i svetlosni alarmi Mreža: CGI,DMSS,DSS,ONVIF (Profile S&G&T),Smart PSS Lite Memorija - Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 153.5mm × Φ129.3mm Masa: 0.66kg Boja: Belo-crna Napomena: Operativna temperatura -30°C do +55°C,Plastika Tip kućišta: Pan & Tilt Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 315.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
252.35 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Tilt: 0°–90°, Pan: 0° - 345°, 97° horizontalni, 52° vertikalni, 114° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.0005 Lux/F1.0 kolor, Warm Light osvetljenje 30m, Infra-crveno (IR) osvetljenje 30m |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 4.0mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1080p, 4M (2.560 × 1.440), 720p |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+, H.264M |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Bežična mreža | |
| Standard | 4G mobilna mreža (SIM), LTE |
| Snaga emitovanja | 23 dBm ± 2 dB |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Image Rotation, Abnormal sound alarm, AI detekcija ljudi, AI detekcija vozila, Two-way Talk, Dan/noć (ICR)/Color/B/W, Zvučni i svetlosni alarmi |
| Mreža | DMSS, ONVIF (Profile S&G&T), CGI, DSS, Smart PSS Lite |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 153.5mm × Φ129.3mm |
| Masa | 0.66kg |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | Plastika, Operativna temperatura -30°C do +55°C |
| Tip kućišta | Pan & Tilt |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HFW1639TC-A-IL-0280B-S6 6MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network kamera
Tapo C510W Outdoor IP65 WiFi Pan/Tilt dan-noć IP kamera, 3MPix, 15 fps, H.264, noćno snimanje do 30m, 360° horizontal, 130° vertical, ugrađen mikrofon...
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0°–90° Osvetljenj...
DAHUA H5B 5MP Indoor Fixed-focal Wi-Fi Pan & Tilt Network kamera
5 Megapiksela, 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana