Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 108°~30° horizontalni,131°~35° dijagonalni,56° ~ 17° vertikalni Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0002Lux/1.5 (crno-belo),0.002Lux/F1.5 Sočivo - Fokusna daljina: 2.7mm~13.5mm Fokusni koeficijent: F1.5 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720 (HD 720p),1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),640 x 480 (VGA),704 x 480 (D1),704 x 576 (D1) Frame rate: 25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NTP,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SFTP,SMTP,TCP,UDP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,BLC,HLC,WDR Memorija - RAM: 128MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Zaštita - Ostalo: generation and importing of X.509 certification,802.1x,account lockout,configuration encryption,Digest,IP/MAC filtering,security logs,Syslog,trusted boot,trusted execution,trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 108.3mm x Φ122mm Masa: 860g Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Eyeball Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 437.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
349.57 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 131°~35° dijagonalni, 108°~30° horizontalni, 56° ~ 17° vertikalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.002Lux/F1.5, 0.0002Lux/1.5 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.7mm~13.5mm |
| Fokusni koeficijent | F1.5 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF) |
| Frame rate | 25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, IGMP, Multicast, SFTP, RTMP |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | BLC, HLC, WDR, 3D NR |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, generation and importing of X.509 certification, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 108.3mm x Φ122mm |
| Masa | 860g |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HFW1639TC-A-IL-0280B-S6 6MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network kamera
Xiaomi Smart Camera C300 Dual ima dvije kamere od 3 MP s HD rezolucijom, rotirajuću telefoto leću od 6 mm koja prati kretanje i fiksnu širokokutnu leć...
IPC-HFW2249T-ZAS-IL 2MP Smart Bullet WizSense Network kamera
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8 mm: H: 111°; V: 58.5°; D: 136.3° Osvetljenje: 0 Lu...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana