Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.9 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 119°×101°×54° (diagonal x horizontal x vertical),3.6mm: 95° x 81° x 44° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0.0006 lux@F1.0 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,IPv4,IPv6,Multicast,NTP,P2P,RTCP,RTP,RTSP,SMTP,TCP,UDP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Image Rotation,LDC,Mirror,Privacy masking,Smart Illumination,WDR Memorija - RAM: 256MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: FTP,MicroSD (do 256GB),NAS,SFTP Zaštita - Ostalo: Account lockout,Digest,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,IP/MAC filtering,Security logs,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: Φ109.9mm x 109.5mm Masa: 0.40kg Boja: Bela Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 285.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
228.17 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.9 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 95° x 81° x 44° (diagonal x horizontal x vertical), 2.8mm: 119°×101°×54° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0.0006 lux@F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, Multicast, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, privacy masking, Mirror, Smart Illumination, Image Rotation, LDC |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), NAS, FTP, SFTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, IP/MAC filtering |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ109.9mm x 109.5mm |
| Masa | 0.40kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HDW2449T-S-LED-0280B-PRO 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network kamera
Rezolucija 4K 8MP (3840 × 2160 piksela), Digitalni zum 18x, Ugrađeni mikrofon i zvučnik, MicroSD do 512GB, Žižna daljina: 4 mm, Senzor slike 1/27'' CM...
TP-LINK TAPO C530WS Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera 3K 5MP Live View, 2880 x 1620, IP66
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana