Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 109° ~ 30° horizontalni,137°~35° dijagonalni,56° ~ 17° vertikalni Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0002Lux/1.5 (crno-belo),0.002Lux/F1.5 (u boji) Sočivo - Fokusna daljina: 2.7mm~13.5mm Fokusni koeficijent: F1.5 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720 (HD 720p),1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),640 x 480 (VGA),704 x 480 (D1),704 x 576 (D1) Frame rate: 1.920 × 1.080@(1 ~ 25/30fps),704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps) Podržani video formati: H.264,H.264+,H.264B,H.264H,H.265,H.265+ Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.723,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: RJ-45 (10/100Mbps Base-T) Protokoli: API,ARP,DDNS,DHCP,DNS,FTP,Genetec,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Milestone,Multicast,NFS,NTP,ONVIF,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SDK,SFTP,SMTP,SNMP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D DNR,AFSA,AGC,Alarm Event,AWB,BLC,BRC,Dan/noć (ICR)/Color/B/W,Defog,Detekcija pokreta,Detekcija zvuka,EIS,HLC,Image Rotation,IVS,Privacy masking,Quick Pick,ROI,Ručni balans bele,Smart Search,SMD,SSA,Video tampering,WDR Mreža: CGI,DMSS,DSS,ONVIF (Profile S&G&T),Smart PSS Memorija - RAM: 512MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: FTP,MicroSD (do 256GB),NAS,SFTP Zaštita - Ostalo: 802.1x,Account lockout,Configuration encryption,Digest,Firmware encryption,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,IP/MAC filtering,Security logs,Syslog,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 108.3mm x 122mm Masa: 715g Boja: Bela Napomena: 3 načina montaže (zid, plafon, vertikalni stub),IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Metalno kućište,Operativna temperatura -30°C do +60°C Tip kućišta: Eyeball Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 308.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
246.84 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 56° ~ 17° vertikalni, 109° ~ 30° horizontalni, 137°~35° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.0002Lux/1.5 (crno-belo), 0.002Lux/F1.5 (u boji) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.7mm~13.5mm |
| Fokusni koeficijent | F1.5 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF) |
| Frame rate | 704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps), 1.920 × 1.080@(1 ~ 25/30fps) |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.264B, H.264H, H.265, H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.723 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, SNMP, QoS, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, P2P, ONVIF, Genetec, SDK, API, Milestone |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Video tampering, Detekcija zvuka, AGC, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D DNR, ROI, privacy masking, Image Rotation, AWB, BRC, SMD, Alarm Event, Dan/noć (ICR)/Color/B/W, SSA, Ručni balans bele, IVS, Smart Search, EIS, AFSA, Defog, Quick Pick |
| Mreža | DMSS, ONVIF (Profile S&G&T), CGI, DSS, Smart PSS |
| Memorija | |
| RAM | 512MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), NAS, FTP, SFTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 108.3mm x 122mm |
| Masa | 715g |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Metalno kućište, 3 načina montaže (zid, plafon, vertikalni stub), Operativna temperatura -30°C do +60°C |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HFW2449T-AS-IL-0360B 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
HAC-HFW1200R-Z-A-2712-S6 2MP HDCVI IR Bullet kamera
5 x GE RJ45 ports (including , 1 x WAN Port, 4 x Internal Ports)
TP-LINK INSIGHT S455(4MM) VIGI 5MP Full-Color Turret Network Camera, 2880 X 1620, IP67, F1.6
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana