Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 8 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 132°×110°×58° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0008 lux@F1.6 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720,1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080,2.048 x 1.536 (3M),2.304 x 1.296 (3M),2.688 x 1.520 (4M),2.880 × 1.620 (4M),3.072 x 2.048 (6M),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),3840 x 2160 (4K),640 x 480 (VGA),704 x 480 (D1) Frame rate: 1 ~ 20/25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NTP,P2P,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SMTP,TCP,UDP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija ljudskog oblika,DWDR,HLC,Image Rotation,Maksimalni domet IR 30m,Manual gain control,Mirror,Smart Illumination Mreža: DMSS,DoLynk Care,DSS,Smart PSS Lite Memorija - RAM: 256MB Interna: 128MB Zaštita - Ostalo: Account lockout,Configuration encryption,Digest,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,Security logs,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 173.3mm x 70mm x 70mm Masa: 0.46kg Boja: Crna Napomena: 12 VDC/PoE (802.3af),IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 229.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
183.33 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 8 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8mm: 132°×110°×58° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.0008 lux@F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080, 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.304 x 1.296 (3M), 2.688 x 1.520 (4M), 2.048 x 1.536 (3M), 1.280 x 720, 3.072 x 2.048 (6M), 2.880 × 1.620 (4M), 3840 x 2160 (4K) |
| Frame rate | 1 ~ 20/25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, IGMP, Multicast, RTMP, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, DWDR, BLC, HLC, Detekcija ljudskog oblika, 3D NR, Mirror, Maksimalni domet IR 30m, Manual gain control, Smart Illumination, Image Rotation |
| Mreža | DMSS, DSS, Smart PSS Lite, DoLynk Care |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 173.3mm x 70mm x 70mm |
| Masa | 0.46kg |
| Boja | Crna |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C, 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.99EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Digitalni zum: 16x Uglovi snimanja: 104°/92 horizonta...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana