Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/3 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: –60°–0° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.001 Lux/F1.6,0.01 Lux/F1.6 Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 2.560 x 1.440 Frame rate: 15fps Podržani video formati: H.265 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: P2P Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija pokreta,DWDR,HLC,privacy masking,Smart Dual Light Memorija - RAM: 128MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 512GB) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 290mm x 256mm x 197mm Masa: 1.357kg Boja: Bela Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 754.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
603.33 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: –60°–0° |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.01 Lux/F1.6, 0.001 Lux/F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.560 x 1.440 |
| Frame rate | 15fps |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, DWDR, BLC, HLC, Detekcija pokreta, 3D NR, privacy masking, Smart Dual Light |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 512GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 290mm x 256mm x 197mm |
| Masa | 1.357kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Ti...
IPC-HDBW2541E-S-0280B-S2 5MP IR Fixed-focal Dome WizSense Network kamera
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical...
IPC-HFW1439TL1-A-IL 4MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana