Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: 113°×94°×50° (diagonal x horizontal x vertical),6mm: 67°×58°×31° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0.0005 Lux/F1.0 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm,6mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720 (HD 720p),1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),2.304 x 1.296 (3M),2.560 x 1.440 (4M),2.688 x 1.520 (4M),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),640 x 480 (VGA),704 x 480 (D1),704 x 576 (D1) Frame rate: 2.688 × 1.520@(1 ~ 20fps)/2.560 × 1.440@(1 ~ 25/30fps),704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps) Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: RJ-45 (10/100Mbps Base-T) Protokoli: ARP,Auto Registration,Bonjour,CGI,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,ONVIF,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SFTP,SMTP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,AGC,AI ISP,Auto gain control,AWB,BLC,BRC,Dan/noć (ICR)/Color/B/W,Detekcija pokreta,HLC,Image Rotation,IVS,LDC,Manual gain control,Mirror,Perimeter Protection,Privacy masking,ROI,Ručni balans bele,Smart Illumination,Smart Search,SMD PLUS,WDR,WizColor Technology Mreža: CGI,ONVIF (Profile S&G&T) Memorija - RAM: 256MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: FTP,MicroSD (do 256GB),NAS,SFTP Zaštita - Ostalo: 802.1x,Account lockout,Digest,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,IP/MAC filtering,Security logs,Security warning,Session security,Syslog,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 201mm × 103.8mm × 97.8mm Masa: 0.68kg Boja: Belo-crna Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Metalno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 317.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
253.65 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 113°×94°×50° (diagonal x horizontal x vertical), 6mm: 67°×58°×31° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0.0005 Lux/F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm, 6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.560 x 1.440 (4M), 2.304 x 1.296 (3M), 2.688 x 1.520 (4M) |
| Frame rate | 704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps), 2.688 × 1.520@(1 ~ 20fps)/2.560 × 1.440@(1 ~ 25/30fps) |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, P2P, ONVIF, CGI, Auto Registration |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, AGC, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, ROI, privacy masking, Mirror, Manual gain control, Smart Illumination, Image Rotation, AWB, BRC, AI ISP, Dan/noć (ICR)/Color/B/W, LDC, Ručni balans bele, IVS, Perimeter Protection, SMD PLUS, Smart Search, WizColor Technology |
| Mreža | ONVIF (Profile S&G&T), CGI |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), NAS, FTP, SFTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, IP/MAC filtering, Syslog, Security warning, Session security |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 201mm × 103.8mm × 97.8mm |
| Masa | 0.68kg |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Metalno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Rezolucija 4K 8MP (3840 × 2160 piksela), Digitalni zum 18x, Ugrađeni mikrofon i zvučnik, MicroSD do 512GB, Žižna daljina: 4 mm, Senzor slike 1/27'' CM...
WOOX WiFi Smart vanjska kamera, Ultra HD 2K microSD (max. 128GB), IP65 vodootpor
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.9 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 119°×101°×54° (diagonal...
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–355°,Rotacija: 0°–355°...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana