Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 6 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0°–90° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0007Lux/F1.5 (crno-beli),0.007Lux/F1.5 Sočivo - Fokusna daljina: 2.7mm~13.5mm Fokusni koeficijent: F1.5 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720 (HD 720p),1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),2.304 x 1.296 (3M),2.688 x 1.520 (4M),2.880 x 1.620 (5M),3.200 x 1.800 (6M),3.288 × 1.850 (6M),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),640 x 480 (VGA),704 x 480 (D1),704 x 576 (D1) Frame rate: 25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SFTP,SMTP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,Image Rotation,Manual gain control,Mirror,privacy masking,Smart Dual Light,Smart Illumination Memorija - RAM: 256MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: FTP,MicroSD (do 256GB),NAS,SFTP Zaštita - Ostalo: IP67 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm Masa: 0.76kg Boja: Bela Napomena: Metalno kućište Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 483.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
387.12 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 6 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–90° |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.007Lux/F1.5, 0.0007Lux/F1.5 (crno-beli) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.7mm~13.5mm |
| Fokusni koeficijent | F1.5 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.880 x 1.620 (5M), 2.304 x 1.296 (3M), 2.688 x 1.520 (4M), 3.200 x 1.800 (6M), 3.288 × 1.850 (6M) |
| Frame rate | 25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, 3D NR, privacy masking, Mirror, Manual gain control, Smart Illumination, Image Rotation, Smart Dual Light |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), NAS, FTP, SFTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm |
| Masa | 0.76kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | Metalno kućište |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
5 Megapiksela, Rezolucija videa 2.880 x 1.620
HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 HDCVI IR 2 megapiksela Eyeball kamera
Fiksni objektiv: 2K 3MP (2304 × 1296 px), Pan/Tilt objektiv: 2K 3MP (2304 × 1296 px), Digitalni zum 10,8×, MicroSD do 512GB, Wireless povezivanje, Erg...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana