Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 87.5° horizontalni Osvetljenje: 0 Lux sa IR on,0.02Lux/F1.85 Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F1.85 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 25/30/50/60fps@720P,25/30fps@1080P Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Fizičke karakteristike - Dimenzije: 198.9mm x 80.2mm x 76.2mm Masa: 0.27kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Bullit Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 67.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
53.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 87.5° horizontalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR on, 0.02Lux/F1.85 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.85 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 198.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.27kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullit |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
WOOX WiFi Smart vanjska kamera, Ultra HD 2K microSD (max. 128GB), IP65 vodootpor
IPC-HFW2849T-AS-IL-0360B 8MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
DAHUA IPC-B1E20-A-0280B 2MP IR Mini-Bullet IP kamera
IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 114° dijagonalni,52° vertikalni,97°...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana