Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 24 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Touchscreen: Da Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 60Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2745mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 99%(sRGB),Dell Comfort VIew,Low Blue Light,Multi-touch Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2,1x DisplayPort 1.2 preko USB Type-C Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB 3.2 tip C downstream,1x USB 3.2 tip C upstream,3x USB 3.2 downstream Ostali priključci / Slotovi: RJ-45 Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Ostalo: Dell Display Manager,Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 538.8mm Dubina: 248.7mm Visina: 320.98mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl,USB C kabl Masa: 7.86kg (sa postoljem) Stanje: Nekorišćeno Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 445.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
356.04 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 24 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Touchscreen | Da |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Multi-touch, Dell Comfort VIew, Low Blue Light, 99%(sRGB) |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2, 1x DisplayPort 1.2 preko USB Type-C |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 3.2 tip C upstream, 1x USB 3.2 tip C downstream, 3x USB 3.2 downstream |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45 |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Ostalo | Dell Display Manager, Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 538.8mm |
| Dubina | 248.7mm |
| Visina | 320.98mm |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB C kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl |
| Masa | 7.86kg (sa postoljem) |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.64EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
AOC 23.8 inča 24B31H FHD 1920x1080 IPS 120 Hz monitor
AOC 23.8 inča 24G4X FHD IPS GAMING monitor
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: VA LED zakrivljeni Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 2...
23.8 inch U2424H 120Hz USB-C UltraSharp IPS monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana