Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 400 nita Odziv: 0.5ms Vertikalno osvežavanje: 320Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2829 mm x 0.2802 mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 3H hard coating,99% sRGB,Anti-glare Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip B upstream,2x USB 5Gbps tip A downstream Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Interstellar Indigo Širina: 555.59mm Dubina: 206mm Visina: 390.73mm ~ 500.73mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,Naponski kabl,USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl Masa: 6.07kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 356.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
284.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 0.5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 320Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2829 mm x 0.2802 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, 99% sRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip B upstream, 2x USB 5Gbps tip A downstream |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Interstellar Indigo |
| Širina | 555.59mm |
| Dubina | 206mm |
| Visina | 390.73mm ~ 500.73mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl |
| Masa | 6.07kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 1...
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD zakrivljeni Tip panela: VA Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 4.000...
27inch,FHD 1920x1080,165hz,VA,1500R zakrivljenost,1ms,2xHDMI,Display Port,Audio out,2x2W zvučnici,Flicker Free
Veličina ekrana 25" (24.5''), Rezolucija 1920x1080 Full HD 300 Hz, Tip panela Fast IPS, HDMI/DP, VESA 100x100
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana