Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip panela: IPS Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 100Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2331 mm x 0.2331 mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 3H hard coating,72% NTSC color gamut,Anti-glare Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 2W Dodatne funkcije - Ostalo: Dell Display Manager Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 612.38mm Dubina: 211.59mm Visina: 408.3mm Pakovanje: HDMI kabl,Naponski kabl Masa: 4.92kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 272.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
217.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2331 mm x 0.2331 mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, 72% NTSC color gamut |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 2W |
| Dodatne funkcije | |
| Ostalo | Dell Display Manager |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 612.38mm |
| Dubina | 211.59mm |
| Visina | 408.3mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl |
| Masa | 4.92kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Odnos stranica: 16:9 Nativni kontra...
HP 524sf S5 24inča 100Hz FHD/IPS/HDMI/VGA/Tilt/Black
23.8" L24-4e, FHD (1920 x1080) IPS LED, 16:9,178/178, 4ms (extreme), 6ms (normal), 48Hz–100Hz, 250cd/m2, 1300:1, 99% sRGB, 1xVGA, 1xHDMI, VESA, AMD Fr...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 N...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana