Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 3.000:1 Osvetljenje: 600 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 120Hz Horizontalno osvežavanje: 30kHz - 275kHz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.18159mm x 0.18159mm Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 100% BT.709,100% sRGB,3H hard coating,99% of DCI-P3,Delta E < 1.5,TÜV Rheinland Certified Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 4 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4,1x DisplayPort out,1x DisplayPort out preko Thunderbolt 4 porta,1x DisplayPort preko Thunderbolt 4 porta Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 8 USB priključci: 1x USB (Tip C) 10Gbps upstream,2x USB (Tip C) 10Gbps downstream,5x USB (Tip A) 10Gbps downstream Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: 1x Thunderbolt 4 Upstream (PowerDelivery 140W),1x Thunderbolt 4 Video Out (PowerDelivery 15W),RJ-45 (2.5GbE) Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 140W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Siva Širina: 713.2mm Dubina: 215mm (sa postoljem) Visina: 468.94mm ~ 618.94mm Pakovanje: DisplayPort kabl,Naponski kabl,Thunderbolt 4 kabl,USB tip A - USB tip C kabl Masa: 9.34kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1507.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1205.64 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 600 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 120Hz |
| Horizontalno osvežavanje | 30kHz - 275kHz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.18159mm x 0.18159mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 3H hard coating, 100% sRGB, 100% BT.709, 99% of DCI-P3, TÜV Rheinland Certified, Delta E < 1.5 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 4 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort out, 1x DisplayPort preko Thunderbolt 4 porta, 1x DisplayPort out preko Thunderbolt 4 porta |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| USB priključci | 5x USB (Tip A) 10Gbps downstream, 1x USB (Tip C) 10Gbps upstream, 2x USB (Tip C) 10Gbps downstream |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x Thunderbolt 4 Video Out (PowerDelivery 15W), 1x Thunderbolt 4 Upstream (PowerDelivery 140W), RJ-45 (2.5GbE) |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 140W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Siva |
| Širina | 713.2mm |
| Dubina | 215mm (sa postoljem) |
| Visina | 468.94mm ~ 618.94mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, USB tip A - USB tip C kabl, Thunderbolt 4 kabl |
| Masa | 9.34kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 39.40EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Odyssey G50D 27" IPS Gaming monitor, QHD 2560x1440, 180Hz, 1 ms, HDMI/DP, HAS/TILT/PIVOT
GIGABYTE 24.5 inča GS25F2 FHD 1920x1080 SS IPS 200 Hz gaming monitor
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED zakrivljeni Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: Edge-LED Odnos strani...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana