Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: SS-IPS Pozadinsko osvetljenje: Edge-LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 350 nita Odziv: 1ms (mprt) Vertikalno osvežavanje: 160Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 127%(sRGB),95% of DCI-P3,Flicker-free,Low Blue Light Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Audio izlaz: 3.5mm Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 613.7mm Dubina: 172mm Visina: 447.4mm Pakovanje: Naponski kabl Masa: 5.32kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 445.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
356.04 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | SS-IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 160Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free, 95% of DCI-P3, Low Blue Light, 127%(sRGB) |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 613.7mm |
| Dubina | 172mm |
| Visina | 447.4mm |
| Pakovanje | Naponski kabl |
| Masa | 5.32kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.64EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
BENQ Zowie 24.1 inča XL2566X+ LED Gaming 400Hz crni monitor
PHILIPS LED IPS Monitor 27E2N1110, 27inča, 1920x1080, 120Hz, 1500:1, 1 ms, VGA/HDMI, Anti-Glare, 3H
27 inch P2725HE 100Hz USB-C Professional IPS monitor
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD zakrivljeni Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos...
27” L27qe 2.5K QHD (2560x1440) WLED IPS, 16:9,100Hz,1000:1, 4/6ms, 99% sRGB, Eye Comfort, Anti-Glare, 250 cd/m2, 2xHDMI (+cable), DisplayPort, Tilt, A...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana