Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL Alienware 16 Aurora 16 inch QHD+ 120Hz 300nits Core 9 270H 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Pro gaming laptop
Maloprodajna cijena: 3773.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
3018.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | QHD+ |
| Tip panela | WVA |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, 100% sRGB |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core 9 |
| Model procesora | 270H |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 20 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz (5.8 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 96GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB + 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | RTX 5060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 6 |
| Kapacitet baterije | 96WHr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 356.98mm x 265.43mm x 18.61mm |
| Masa | 2.49kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Opis boje | Interstellar Indigo |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 180W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 98.66EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: WVA Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Intel Core i7-1255U/16GB DDR4/512 GB SSD M.2/15.6" 1920x1080 Full HD/Intel Iris Xe
GIGABYTE A16 3TH 16 inch FHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen 7 260 16GB 512GB SSD GeForce RTX 5050 8GB Backlit gaming laptop
i5 11400H, 16GB RAM, 512GB SSD, nVidia GeForce RTX 3060P 6GB, FHD 1920x1080,144Hz,IPS, 15.6inch, Crni
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana