Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Intel Core i7-1255U/16GB DDR4/512 GB SSD M.2/15.6" 1920x1080 Full HD/Intel Iris Xe
Maloprodajna cijena: 720.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
576.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Ostalo | Acer ComfyView, Non-Glare |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 12th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | i7-1255U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.5 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ostale osobine | Dual Band, Wake-on-LAN ready |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Multi-touch touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (53WHr) |
| Softver | |
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Ostalo | Acer Control Center, Acer Office Manager Console, Acer Product Registration |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 362.9mm x 241.3mm x 19.9mm |
| Masa | 1.78kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Steel Gray |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 18.83EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP OmniBook 5 Ultra7 255U/1TB/16GB DDR5/NoOS/16inča 2K IPS/IntelGraphics/bkclt/Glacier Silver
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% sRGB,Anti-gla...
DELL Alienware 16 Aurora 16 inch QHD+ 120Hz 300nits Core 9 270H 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Pro gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
DELL Pro 16 Plus 16 inch FHD+ 300nits Core Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana