Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dell Alienware 16 Aurora Win11Pro/Core5 210H/16GB/512GB/16" WQXGA/bcklt US/RTX 3050 6GB
Maloprodajna cijena: 2020.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1616.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Veličina ekrana | 16 inča |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | WQXGA |
| Tip panela | WVA |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, 100% sRGB |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core 5 |
| Model procesora | 210H |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (4.8 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 96GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 3050 |
| Količina grafičke memorije | 6GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 mjeseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 60Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional licencirani |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 356.98mm x 265.43mm x 18.61mm |
| Masa | 2.49kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Opis boje | Interstellar Indigo |
| Tip | Dell gaming laptop |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 130W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 52.81EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0....
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IAL10 Ultra5 225U/512GB/16GB/14" WUXGA IPS Touch/backlit YU/Luna grey/NoOS
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana