Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Intel Core Ultra 9 275HX/64 GB DDR5 5600MTs/2TB SSD M.2/16" 2560x1600 WQXGA 240Hz/GForce RTX 5070 8 GB GDDR7/Win 11 Pro
Maloprodajna cijena: 4483.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
3586.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | WQXGA |
| Tip panela | WVA |
| Osvežavanje | 240Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 100% sRGB, High-brightness 500-nit, nVidia G-Sync technology, nVidia Advanced Optimus |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 275HX |
| Broj jezgara procesora | 24 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 36MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 2TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | RTX 5070 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 36 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvjetljenje |
| Ostalo | 1-Zone RGB, AlienFX |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 6 |
| Kapacitet baterije | 96WHr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional licencirani |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 356.98mm x 265.43mm x 19.19mm |
| Masa | 2.66kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Opis boje | Interstellar Indigo |
| Tip | Dell gaming laptop |
Plaćanje na rate
Rata već od: 117.20EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Core 7) ThinkBook 14 G9 IRL (ARCTIC GREY), 14" (1920x1200) AG IPS 400nits, Intel Core 7 240H(10C/16T, 5.2GHz,24MB), DDR5 16GB (+free SLOT), M.2 512GB...
(i5) IdeaPad Slim 5 14IRH10 (Cosmic BLUE, ALU), 14.0" WUXGA IPS 300n AG, Intel 8-Core i5-13420H up to 4.6GHz/12MB, 16GB (8SoDIM+8SoDIMM) DDR5, 512GB-S...
(i7) V15 G5 IRL (Business BLACK), 15.6" FullHD Anti-glare 250nits, Intel Core i7-13620H (10Core16Tread, up to 4.9GHz, 24MB Cash), 16GB DDR5 (+free slo...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: WVA Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana