Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Oko ušne školjke Namena: Mobilni uređaj,Sport Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 16Ω Dimenzije drajvera: 13mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.4 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),HFP (Hands-Free Profile),HSP (Headset Profile) Domet: Do 20m Priključci: USB-C priključak za punjenje Podržane tehnologije: True Wireless function with auto-pairing Ostalo - Dodatne funkcije: Kontrola jačine zvuka,Playback kontrola Ostalo: Google Assistant,IPX5 otpornost na vodu Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -42dB ± 3dB Podržane tehnologije: ENC Baterija - Autonomija: Do 17 sati (sa kućištem) Tip: 400mAh (kutija),60mAh,Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 0.5m Boja: Crna Masa: 65g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 109.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
87.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Oko ušne školjke |
| Namena | Sport, Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 13mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HSP (Headset Profile), HFP (Hands-Free Profile) |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | True Wireless function with auto-pairing |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Kontrola jačine zvuka, Playback kontrola |
| Ostalo | Google Assistant, IPX5 otpornost na vodu |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -42dB ± 3dB |
| Podržane tehnologije | ENC |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 17 sati (sa kućištem) |
| Tip | Litijum-polimerska, 400mAh (kutija), 60mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 0.5m |
| Boja | Crna |
| Masa | 65g |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Style 2 True Wireless crne bubice
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana