Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Štampa - Tip: Matrični Rezolucija štampe: 360 x 180 dpi Broj pinova: 24 (24 igle/80 kolona) Broj kopija: 1 original + 3 kopije Brzina štampe pri 10cpi: 260 (Draft),347 (High speed draft),86 (Quality) Ostalo - Memorija: 128kb Emulacije: ESC® P2,IBM® 2390 Plus Kapacitet ribona: 2.500.000 karaktera Nivo buke: 53dB Povezivost - Povezivost: Paralelni port,Serijski port,USB Ostale osobine: USB 2.0 priključak Fizičke karakteristike - Dimenzije: 348mm x 275mm x 154mm Težina: 4.1kg Boja: Siva Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 338.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
270.56 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Štampa | |
|---|---|
| Tip | Matrični |
| Rezolucija štampe | 360 x 180 dpi |
| Broj pinova | 24 (24 igle/80 kolona) |
| Broj kopija | 1 original + 3 kopije |
| Brzina štampe pri 10cpi | 347 (High speed draft), 260 (Draft), 86 (Quality) |
| Ostalo | |
| Memorija | 128kb |
| Emulacije | ESC® P2, IBM® 2390 Plus |
| Kapacitet ribona | 2.500.000 karaktera |
| Nivo buke | 53dB |
| Povezivost | |
| Povezivost | Serijski port, Paralelni port, USB |
| Ostale osobine | USB 2.0 priključak |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 348mm x 275mm x 154mm |
| Težina | 4.1kg |
| Boja | Siva |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.84EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
LQ-690II, 24-pin, 487 cps (HSD 10cpi), matricni, A3, broj kopija 1 original + 6, USB 2.0, memorija 128kB, Bidirectional parallel port, ESC/P2, IBM PPD...
Štampa - Tip: Matrični Rezolucija štampe: 360 x 180 dpi Broj pinova: 24 (24 igle/80 kolona) Broj kopija: 1 original + 3 kopije Brzina štampe pri 10cpi...
LX-350 9-pin (HSD: 15cpi/390cps, 12cpi/357cps, 10cpi/347cps), matricni, broj kopija 1 original + 4, USB 2.0 i parallel port (ribon C13S015637)
LQ-590II 24-pin, 300 cps (Ultra Speed-Draft 10cpi: 550 chars/s), 80-column dot matrix printer, broj kopija 1 original + 6, USB 2.0, parallel port, mem...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana