Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Štampa - Tip: Inkjet Boja: U boji Format: A0,A1,A2,A3,A3+,A4,B1,B2,B3,B4,B5 Širina štampe: 17" (432mm),24" (610mm),36" (914mm) Sistem štampe: Epson Ultrachrome® XD2 Glava štampača: PrecisionCore™ Rezolucija štampe: 2.400 x 1.200 dpi Duplex štampa: Ne Brzina monohromatske štampe: 31sec (A1) Brzina štampe u boji: 31sec (A1) Žična povezivost - Povezivost: Ethernet (Gigabit),LAN (mrežni),USB 3.0 (Hi-Speed),Wi-Fi Potrošni materijal - Toner/Mastilo: T40C140 UltraChrome XD2 crni 50ml kertridž,T40C240 UltraChrome XD2 cyan 26ml kertridž,T40C340 UltraChrome XD2 magenta 26ml kertridž,T40C440 UltraChrome XD2 žuti 26ml kertridž Ostale karakteristike - Displej: LCD color touchscreen Memorija: 1GB Emulacije: ESC/P-R,HP-GL2,RTL Dodatne funkcije: Auto cutter,Auto Sheet Feeder,Roll Paper Fizičke karakteristike - Dimenzije: 1.268mm x 913mm x 696mm Težina: 46kg Nivo buke: 49dB Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 1874.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1499.36 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Štampa | |
|---|---|
| Tip | Inkjet |
| Boja | U boji |
| Format | A4, A3, A1, A2, B1, B2, B3, B4, A3+, A0, B5 |
| Širina štampe | 24" (610mm), 17" (432mm), 36" (914mm) |
| Sistem štampe | Epson Ultrachrome® XD2 |
| Glava štampača | PrecisionCore™ |
| Rezolucija štampe | 2.400 x 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Ne |
| Brzina monohromatske štampe | 31sec (A1) |
| Brzina štampe u boji | 31sec (A1) |
| Povezivost | |
| Povezivost | Wi-Fi, USB 3.0 (Hi-Speed), LAN (mrežni), Ethernet (Gigabit) |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Potrošni materijal | |
| Toner/Mastilo | Singlepack UltraChrome XD2 Black T40C140 (50ml), Singlepack UltraChrome XD2 Cyan T40C240 (26ml), Singlepack UltraChrome XD2 Magenta T40C340 (26ml), Singlepack UltraChrome XD2 Yellow T40C440 (26ml) |
| Ostale karakteristike | |
| Displej | LCD color touchscreen |
| Memorija | 1GB |
| Emulacije | ESC/P-R, HP-GL2, RTL |
| Dodatne funkcije | Auto cutter, Roll Paper, Auto Sheet Feeder |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 1.268mm x 913mm x 696mm |
| Težina | 46kg |
| Nivo buke | 49dB |
| Boja | Bela |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Ostalo | |
| Displej | LCD color touchscreen |
| Dodatne funkcije | Auto cutter, Roll Paper |
| Nivo buke | 49dB |
Plaćanje na rate
Rata već od: 49.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Štampa - Tip: Inkjet Boja: U boji Format: 17 inča (43.2cm),24 inča (61cm),A1,A2,A2+,A3,A3+,A4,B1,B2,B3,B4,B5 Sistem štampe: Ultrachrome® XD Glava štam...
Štampa - Tip: Inkjet Boja: U boji Format: A0,A1,A2,A3,A3+,A4,B1,B2,B3,B4,B5 Širina štampe: 17" (432mm),24" (610mm),36" (914mm) Sistem štampe: Epson Ul...
SureColor SC-T5100 inkjet, 2.400 x 1.200 dpi, 1GB
SureColor SC-T5405 36" 4 color ploter,2.400 x1.200 dpi,Colour Touchscreen,Direct scan-to-print without PC,Memory 1GB ,Auto cutter,Roll Paper,Gigabit e...
SureColor SC-T5100 36" 4 color ploter,2.400 x1.200 dpi,Colour Touchscreen,Direct scan-to-print without PC,Memory 1GB,Auto Sheet Feeder,Auto cutter,Rol...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana