Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vazdušno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD 754,AMD 939,AMD 940,AMD AM2,AMD AM4,Intel 1150,Intel 1151,Intel 1156,Intel 1356,Intel 1366,Intel 1700,Intel 775 Broj toplotnih cevi: 4 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Ventilatori - Broj ventilatora: 1 Broj obrtaja: 2.000rpm ±10% (MAX) Protok vazduha: 48cfm Nivo buke: 18dB Boja: ARGB Radijator - Materijal: Aluminijum Fizičke karakteristike - Dimenzije: 135mm x 98mm x 81mm Materijal: Aluminijum,Bakarne toplotne cevi,Plastika Ostalo - Ostalo: Hidraulični ležaj Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 21.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
17.04 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 775, Intel 1366, Intel 1156, Intel 1150, AMD AM2, Intel 1151, Intel 1700, AMD AM4, AMD 754, AMD 939, AMD 940, Intel 1356 |
| Broj toplotnih cevi | 4 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 1 |
| Broj obrtaja | 2.000rpm ±10% (MAX) |
| Protok vazduha | 48cfm |
| Nivo buke | 18dB |
| Boja | ARGB |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 135mm x 98mm x 81mm |
| Materijal | Aluminijum, Bakarne toplotne cevi, Plastika |
| Ostalo | |
| Ostalo | Hidraulični ležaj |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Procesorsko ležište (socket): AM5, AM4, Broj obrtaja 200rpm - 2700rpm, Nivo buke 22.5dBA, Konektor 4-pinski, Materijal Aluminijum
CHIEFTEC Iceberg 240 CLC-240-RGB vodeno hlađenje
Pactum 4 termalna pasta 4g (EY0C004)
Osnovne karakteristike - Tip: Vazdušno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1700,Intel 1851 Temperature: 0°C - +40°C Broj topl...
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna podloga Temperature: -75°C to +150°C Upotreba: Za centralne (CPU) i grafičke procesore (GPU) Fizičke karakteri...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana