Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
PC AMD GAMING računar Ryzen 5 5500 16GB 500GB RTX5050 8GB
Maloprodajna cijena: 966.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
773.19 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Procesor / Čipset
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 5500 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.6GHz (4.2 GHz) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Ostalo | 16MB L3 |
| Model matične ploče | PRIME A520M-K |
| Čipset | AMD A520 |
Memorija (RAM)
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MHz |
| Model | ADATA XPG AX4U320016G16A-SBKD35 |
Grafika
| Grafika | nVidia GeForce |
| Grafički procesor | RTX 5050 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
Skladištenje podataka
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 500GB |
| Model SSD | M.2 NVMe SNV3S/500G |
| Format SSD | M.2 |
Kućište / Napajanje
| Snaga napajanja | 650W |
Softver
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
Ostalo
| Gaming | Da |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 25.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ryzen 7 7800X3D/32GB DDR5 5600MHz/1TB SSD M.2/Geforce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7/750W
Intel Core i5-14400/16GB DDR4 3200MHz/1TB SSD M.2/Geforce RTX 5060 8 GB GDDR7/700W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana