Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Klasa procesora: Intel Core i7 Model: 13700F Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.1 GHz (5.2 GHz) Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Ostalo: Spartan 5 procesorski hladnjak Model matične ploče: PRIME H610M-R D4-SI Čipset: Intel H610 Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MT/s Model: KF432C16BB/32 Fury Beast Black Grafika - Model grafičke karte: GV-N5060WF2MAX OC-8GD Grafika: nVidia GeForce Grafički procesor: RTX 5060 Količina memorije: 8GB Tip memorije: GDDR7 Skladištenje podataka - Tip skladištenja: SSD SSD: 1TB Model SSD: SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 Format SSD: M.2 Kućište / Napajanje - Model kućišta: OZON O3-G1002RGB4 Snaga napajanja: 750W Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Ostalo - Gaming: Da Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1620.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1296.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model | 13700F |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (5.2 GHz) |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Ostalo | Spartan 5 procesorski hladnjak |
| Model matične ploče | PRIME H610M-R D4-SI |
| Čipset | Intel H610 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MT/s |
| Model | KF432C16BB/32 Fury Beast Black |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | GV-N5060WF2MAX OC-8GD |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Grafički procesor | RTX 5060 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Format SSD | M.2 |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-G1002RGB4 |
| Snaga napajanja | 750W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Gaming | Da |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 42.35EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Procesor: AMD Ryzen 7 5700X 3,4GHz MAX Boost 4,6GHz, Grafička kartica: ASUS Prime-RX9070XT-016G
Intel Core i3-10100F/8GB DDR4/256GB SSD/Radeon R5 230 2GB DDR3/500W
CPU AMD Ryzen 7 7700X/ CPU kuler Arctic Freezer 34 eSports DUO Red/ MBO AM5 ASUS PRIME B650M-K/ 2x MEM DDR5 16GB 6000MHz KIN FURY Beast EXPO KF560C36B...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana