Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 501.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
401.36 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i3 |
| Model | i3-12100 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 3.3GHz |
| Turbo frekvencija | 4.3GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Ostalo | 12MB Intel Smart Cache |
| Model matične ploče | MSI PRO H610M-E DDR4 |
| Čipset | Intel H610 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Model | KVR32N22S8/8BK |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | Intel |
| Grafika | Intel UHD Graphics 730 |
| Grafički procesor | Intel Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 256GB |
| Model SSD | F8N KF1313DCS25BY-256 |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 |
| Format SSD | M.2 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-B1000 |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Dimenzije kućišta | 352mm x 293mm x 160mm |
| Snaga napajanja | 500W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Hlađenje | Alpine 17 procesorski hladnjak (ACALP00040A) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.12EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ryzen 7 7800X3D/32GB DDR5 5600MHz/1TB SSD M.2/Geforce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7/750W
PC INTEL GAMING računar Core i7-13700F 32GB 1TB RTX5060 8GB
MSG GAMER R5 a118 5500/1x16GB/1TB/RTX5050 8GB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana