Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Klasa procesora: Intel Core i5 Model: i5-12400 Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 2.5GHz Turbo frekvencija: 4.4GHz Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Ostalo: 18MB Intel Smart Cache Model matične ploče: MSI PRO H610M-E DDR4 Čipset: Intel H610 Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR4 Model: KVR32N22S8/16 Grafika - Model grafičke karte: Intel Grafika: Intel UHD Graphics 730 Grafički procesor: Intel Graphics Tip memorije: Deljena Skladištenje podataka - Tip skladištenja: Hard disk Hard disk: 512GB Model hard diska: TM512GH2UGL Hard disk interfejs: SATA III Format: 2.5" Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Kućište / Napajanje - Model kućišta: OZON O3-B1001 Format kućišta: Mini Tower Dimenzije kućišta: 391mm x 335mm x 192mm Snaga napajanja: 500W Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Ostalo - Hlađenje: Alpine 17 procesorski hladnjak (ACALP00040A) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 728.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
582.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model | i5-12400 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.5GHz |
| Turbo frekvencija | 4.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Ostalo | 18MB Intel Smart Cache |
| Model matične ploče | MSI PRO H610M-E DDR4 |
| Čipset | Intel H610 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Model | KVR32N22S8/16 |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | Intel |
| Grafika | Intel UHD Graphics 730 |
| Grafički procesor | Intel Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | Hard disk |
| Hard disk | 512GB |
| Model hard diska | TM512GH2UGL |
| Hard disk interfejs | SATA III |
| Format | 2.5" |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-B1001 |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Dimenzije kućišta | 391mm x 335mm x 192mm |
| Snaga napajanja | 500W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Hlađenje | Alpine 17 procesorski hladnjak (ACALP00040A) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
White Shark Elite Bundle - računar, monitor, stolica, sto, slušalice, miš i podloga
Procesor: INTEL Core i5 i5-14400 10C/16T/2.5GHz/20MB/65W/LGA1700 Matična ploča: ASUS PRIME H610M-K DDR4/LGA1700 Memorija: KINGSTON 16GB/DIMM/DDR4/3200...
Procesor / Čipset - Klasa procesora: Intel Core i3 Model: i3-12100 Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 3.3...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana