Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Klasa procesora: Intel Core i3 Model: i3-12100 Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 3.3 GHz (4.3 GHz) Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Ostalo: Alpine 17 procesorski hladnjak Model matične ploče: PRO H610M-E DDR4 Čipset: Intel H610 Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MT/s Model: KVR32N22S8/8BK Grafika - Model grafičke karte: Intel® Processors UHD Graphics Tip memorije: Deljena Skladištenje podataka - Tip skladištenja: SSD SSD: 256GB Model SSD: F8N KF1313DCS25BY-256 Format SSD: M.2 Kućište / Napajanje - Model kućišta: TWR IG-MAX 1607-3500 Snaga napajanja: 500W Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 501.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
401.36 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i3 |
| Model | i3-12100 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 3.3 GHz (4.3 GHz) |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Ostalo | Alpine 17 procesorski hladnjak |
| Model matične ploče | PRO H610M-E DDR4 |
| Čipset | Intel H610 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MT/s |
| Model | KVR32N22S8/8BK |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | Intel® Processors UHD Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 256GB |
| Model SSD | F8N KF1313DCS25BY-256 |
| Format SSD | M.2 |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | TWR IG-MAX 1607-3500 |
| Snaga napajanja | 500W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.12EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PC AMD GAMING računar Ryzen 5 5500 16GB 500GB RTX5050 8GB
PC Ryzen 5 7500X3D 2x16GB DDR5 RTX 5060 Ti 16GB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana