Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 728.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
582.64 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model | i5-12400 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.5GHz |
| Turbo frekvencija | 4.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Ostalo | 18MB Intel Smart Cache |
| Model matične ploče | MSI PRO H610M-E DDR4 |
| Čipset | Intel H610 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Model | KVR32N22D8/16 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Maksimalna podržana frekvencija | 3.200MHz |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | Intel UHD Graphics 730 |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 512GB |
| Model SSD | KINGFAST 512GB F8N SSD M.2 NVMe |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Format SSD | 2280 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-B1000 |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Dimenzije kućišta | 352mm x 293mm x 160mm |
| Snaga napajanja | 500W |
| Ostalo | |
| Hlađenje | ZEUS L31 procesorski hladnjak |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
CPU AMD Ryzen 7 7700X/ CPU kuler Arctic Freezer 34 eSports DUO Red/ MBO AM5 ASUS PRIME B650M-K/ 2x MEM DDR5 16GB 6000MHz KIN FURY Beast EXPO KF560C36B...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana