Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip alata: Električni pištolj za farbanje Snaga: 650W Atomiziranje: 105W Zapremina rezervoara za farbu: 800mL Nivo buke: 87dB(A) Dužina creva: 1.3m Fizičke karakteristike - Boja: Zelena Dimenzije: 353mm x 230mm x 198mm Masa (Bruto): 2.1kg Masa (Neto): 1.8kg Ostalo: Klasa zaštite - II Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 37.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
29.77 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip alata | Električni pištolj za farbanje |
| Snaga | 650W |
| Atomiziranje | 105W |
| Zapremina rezervoara za farbu | 800mL |
| Nivo buke | 87dB(A) |
| Dužina creva | 1.3m |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 353mm x 230mm x 198mm |
| Masa (Bruto) | 2.1kg |
| Masa (Neto) | 1.8kg |
| Ostalo | Klasa zaštite - II |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.97EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
FDUP 70405-0 Akumulatorska ubodna testera
FVC 4002-EK Potopna muljna pumpa za vodu
Karakteristike - Tip uređaja: Benzinski trimer za travu Motor - Snaga: 1.150W Broj obrtaja: 3000 ob/min u stanju mirovanja,7000 ob/min preporučena ma...
Karakteristike - Tip uređaja: Električna motorna testera Motor - Broj obrtaja: 3800/min Nivo buke: 107dB(A) Ostalo: Brushless motor Sečivo - Dužina...
FDUK 70305-0 Akumulatorska kru
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana