Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Električni trimer za travu Motor - Snaga: 550W Broj obrtaja: 0-10000/min Nivo buke: 96dB(A) Košenje - Širina košenja: 30cm Debljina niti: 1,4mm Fizičke karakteristike - Materijal: Metal,Plastika Boja: Zelena Dimenzije: 955mm x 241mm x 110mm Masa (Bruto): 2.9kg Masa (Neto): 2.4kg Ostalo: Rotirajuća glava,Teleskopska drška 105-125cm Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 67.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
53.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Električni trimer za travu |
| Motor | |
| Snaga | 550W |
| Broj obrtaja | 0-10000/min |
| Nivo buke | 96dB(A) |
| Košenje | |
| Širina košenja | 30cm |
| Debljina niti | 1,4mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 955mm x 241mm x 110mm |
| Masa (Bruto) | 2.9kg |
| Masa (Neto) | 2.4kg |
| Ostalo | Teleskopska drška 105-125cm, Rotirajuća glava |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip uređaja: Benzinski trimer za živu ogradu Motor - Snaga: 750W Broj obrtaja: 3000-9500/min Nivo buke: 105dB(A) Nivo vibracije: 9.8...
Karakteristike - Tip uređaja: Električni trimer za travu Motor - Snaga: 250W Broj obrtaja: 0-12500/min Nivo buke: 96dB(A) Košenje - Širina košenja:...
FIELDMANN FZZ 4107 Višenamenske merdevine
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana