Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Benzinski trimer za živu ogradu Motor - Snaga: 750W Broj obrtaja: 3000-9500/min Nivo buke: 105dB(A) Nivo vibracije: 9.82m/s2 Zapremina: 26cm³ Ostalo: 2-taktni motor,Koristi BM6A svećice Sečivo - Dužina sečiva: 51cm Širina sečiva: 24cm Prečnik sečenja: 24cm Ostalo: 8 vertikalnih položaja Fizičke karakteristike - Boja: Zelena Dimenzije: 985mm x 265mm x 263mm Masa (Bruto): 6.6kg Masa (Neto): 5.5kg Ostalo: Podesiva drška Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 179.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
143.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Benzinski trimer za živu ogradu |
| Motor | |
| Snaga | 750W |
| Broj obrtaja | 3000-9500/min |
| Nivo buke | 105dB(A) |
| Nivo vibracije | 9.82m/s2 |
| Ostalo | 2-taktni motor, Koristi BM6A svećice |
| Zapremina | 26cm³ |
| Sečivo | |
| Dužina sečiva | 51cm |
| Širina sečiva | 24cm |
| Prečnik sečenja | 24cm |
| Ostalo | 8 vertikalnih položaja |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 985mm x 265mm x 263mm |
| Masa (Bruto) | 6.6kg |
| Masa (Neto) | 5.5kg |
| Ostalo | Podesiva drška |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Laserski daljinometar Ostale osobine: Funkcija zvučnog signala i pozadinskog osvetljenja,Kontinuirano merenje,Merni opseg: 0.2 -...
Karakteristike - Tip uređaja: Benzinski trimer za živu ogradu Motor - Snaga: 750W Broj obrtaja: 3000-9500/min Nivo buke: 105dB(A) Nivo vibracije: 9.8...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana