Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Električna motorna testera Motor - Broj obrtaja: 3800/min Nivo buke: 107dB(A) Ostalo: Brushless motor Sečivo - Dužina sečiva: 127mm Brzina sečenja: 5m/s Razmak između zubaca: 3/8" Baterija - Podržani tip baterije: Fast Power 20V Kapacitet baterije: 2.000mAh,4.000mAh Ostalo: Indikator pune baterije,Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača Fizičke karakteristike - Boja: Zeleno-crna Masa (Bruto): 1kg Ostalo: Elektronska kočnica lanca,Sigurnosni prekidač Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 61.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
49.55 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Električna motorna testera |
| Motor | |
| Broj obrtaja | 3800/min |
| Nivo buke | 107dB(A) |
| Ostalo | Brushless motor |
| Sečivo | |
| Dužina sečiva | 127mm |
| Brzina sečenja | 5m/s |
| Razmak između zubaca | 3/8" |
| Baterija | |
| Podržani tip baterije | Fast Power 20V |
| Kapacitet baterije | 2.000mAh, 4.000mAh |
| Ostalo | Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača, Indikator pune baterije |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Zeleno-crna |
| Masa (Bruto) | 1kg |
| Ostalo | Sigurnosni prekidač, Elektronska kočnica lanca |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
FZR 4210-B Benzinska kosilica za travu
Karakteristike - Tip: Standardni usisivač,Usisivač za pepeo Vrsta usisivača: Za pepeo Snaga: 1.000 W Filter: Pamučni Crevo: Aluminijumska cev,Metalno...
FVC 5015-EK Potopna muljna pumpa za vodu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana