Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Električni trimer za travu Motor - Snaga: 250W Broj obrtaja: 0-12500/min Nivo buke: 96dB(A) Košenje - Širina košenja: 22cm Debljina niti: 1mm Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Boja: Zelena Dimenzije: 380mm x 200mm x 107mm Masa (Bruto): 1.5kg Masa (Neto): 1.3kg Ostalo: Podesiva drška Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 36.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
28.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Električni trimer za travu |
| Motor | |
| Snaga | 250W |
| Broj obrtaja | 0-12500/min |
| Nivo buke | 96dB(A) |
| Košenje | |
| Širina košenja | 22cm |
| Debljina niti | 1mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 380mm x 200mm x 107mm |
| Masa (Bruto) | 1.5kg |
| Masa (Neto) | 1.3kg |
| Ostalo | Podesiva drška |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip alata: Set baštenskog alata Fizičke karakteristike - Boja: Crna Materijal: Aluminijum Pakovanje: Baštenska grabulja,Baštenska lo...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana