Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Benzinski trimer za travu Motor - Snaga: 1.150W Broj obrtaja: 3000 ob/min u stanju mirovanja,7000 ob/min preporučena maksimalna brzina bez opterećenja Nivo buke: 108dB Zapremina: 32.5cm³ Ostalo: 2-taktni motor Košenje - Širina košenja: 42cm Debljina niti: 2.4mm Fizičke karakteristike - Boja: Zelena Dimenzije: 1015mm x 270mm x 267mm Masa (Bruto): 8.8kg Masa (Neto): 7.8kg Ostalo: Odnos mešanja goriva 1:25,Zapremina rezervoara za gorivo 1.2l Pakovanje: Bicikl ručka,Metalno sečivo sa 3 zupca,Podesivi kaiš,Poluautomatski rezač najlona Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 153.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
122.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Benzinski trimer za travu |
| Motor | |
| Snaga | 1.150W |
| Broj obrtaja | 3000 ob/min u stanju mirovanja, 7000 ob/min preporučena maksimalna brzina bez opterećenja |
| Nivo buke | 108dB |
| Zapremina | 32.5cm³ |
| Ostalo | 2-taktni motor |
| Košenje | |
| Širina košenja | 42cm |
| Debljina niti | 2.4mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 1015mm x 270mm x 267mm |
| Masa (Bruto) | 8.8kg |
| Masa (Neto) | 7.8kg |
| Ostalo | Odnos mešanja goriva 1:25, Zapremina rezervoara za gorivo 1.2l |
| Pakovanje | Metalno sečivo sa 3 zupca, Poluautomatski rezač najlona, Podesivi kaiš, Bicikl ručka |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
FDBK 201301-E Elektro pneumatski čekić
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana