Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tastatura - Tip tastature: Membranska Model tastature: KM-8216S Povezivost tastature: Bežična Tip povezivosti tastature: Wireless Slovni raspored tastera: YU Dodatni tasteri: 4 dodatna tastera,FN tasteri Domet: Do 10m Napajanje: 2x AAA baterije Dimenzije: 435.7mm x 140.2mm x 23.3mm Masa: 480g Boja: Crna Napomena: Tihi tasteri Ostalo: Copilot taster,Glasovno kucanje Miš - Model: Ergo 8100S Senzor: Optički Povezivost: Bežična Interfejs: Wireless Rezolucija: 1.600dpi Broj tastera: 6 Domet: Do 10m Baterija: 1xAA Oblik: Prilagođen desnoj ruci Dimenzije: 100mm x 62.8mm x 39.8mm Masa: 58g Boja: Crno-srebrna Ostalo: Tihi tasteri Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 24.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
19.78 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | 4 dodatna tastera, FN tasteri |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Domet | Do 10m |
| Tastatura | |
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | KM-8216S |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | FN tasteri, 4 dodatna tastera |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Dimenzije | 435.7mm x 140.2mm x 23.3mm |
| Masa | 480g |
| Boja | Crna |
| Napomena | Tihi tasteri |
| Ostalo | Copilot taster, Glasovno kucanje |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 435.7mm x 140.2mm x 23.3mm |
| Masa | 480g |
| Miš | |
| Model | Ergo 8100S |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | Wireless |
| Rezolucija | 1.600dpi |
| Broj tastera | 6 |
| Domet | Do 10m |
| Baterija | 1xAA |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Dimenzije | 100mm x 62.8mm x 39.8mm |
| Masa | 58g |
| Boja | Crno-srebrna |
| Ostalo | Tihi tasteri |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
K400 Plus, Wireless tastatura, minimalni dizajn,integrisan touchpad, idealna za multimedijalno upravljanje na TV-u, Wifi 2.4GHz, Unifying resiver, dom...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana