Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Wireless Tip senzora miša: Blue Eye Podesivost rezolucije: Podesivost u 3 nivoa Rezolucija: 1.600 dpi Baterija: 1xAA Podržane tehnologije: SmartGenius APP Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 58mm x 39mm Masa: 56g Oblik: Prilagođen za obe ruke Materijal: Plastika Boja: Crna Pakovanje: 1xAA baterija Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 14.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
11.32 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | Wireless |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Blue Eye |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 3 nivoa |
| Rezolucija | 1.600 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Baterija | 1xAA |
| Podržane tehnologije | SmartGenius APP |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 100mm x 58mm x 39mm |
| Masa | 56g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1xAA baterija |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Žični optički miš, 2000 dpi, crne boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
Bežični optički miš, 1600 dpi, crvene boje sa 5 tipki i scroll dugmetom
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana